Descripción del proyecto

CURSOS CONVOCATS – Inscripcions obertes

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Sabadell

19 Novembre  |  17:00 - 20:00

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Ascó

19 Novembre  |  17:30 - 20:30

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Igualada

19 Novembre  |  18:00 - 21:00

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Polinyà

20 Novembre  |  9:30 - 12:30

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Roda de Ter

20 Novembre  |  17:00 - 20:00

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Masquefa

20 Novembre  |  17:30 - 20:30

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Figueres

20 Novembre  |  18:00 - 21:00

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Vila-rodona

21 Novembre  |  17:30 - 20:30

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Torregrossa

21 Novembre  |  18:00 - 21:00

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Les Preses

22 Novembre  |  17:00 - 20:00

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – El Morell

22 Novembre  |  17:30 - 20:30

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Amposta

22 Novembre  |  17:30 - 20:30

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Almenar

22 Novembre  |  18:00 - 21:00

Curs gestió bàsica AMPA/AFA – Sabadell

25 Novembre  |  17:00 - 20:00

Load More Events

Consulta els cursos disponibles a la teva comarca:

LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Alcover Edifici municipal ca Cosme 2 05/11/2019 17.30h a 20.30h FET
Alió Escola La Barquera 1 16/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Valls
Vila-rodona Escola Bernardi Tolrà 2 21/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Castelló d’Empúries
Darnius
Figueres Escola Josep Pallach 1 20/11/2019 18h a 21h CONVOCAT
L’Escala
Llançà
Navata
Roses Escola Montserrat Vayreda 1 08/11/2019 17h a 20h FET
Vilabertran
Vilafant
Vilajuïga
Vilamalla
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Font-Rubí
Gelida
Mediona
Santa Margarida i els Monjos
St. Sadurní d’Anoia
Subirats
Vilafranca del Penedès
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
La Seu d’Urgell Ajuntament de La Seu d’Urgell 1 25/11/2019 18h a 21h CONVOCAT
Oliana Escola Sant Jordi 2 28/10/2019 18h a 21h FET
Organyà Escola Miret i Sans 1 17/10/2019 15:15 a 18:15h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
El Pont de Suert
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Calaf
Capellades
Castellolí
Igualada Institut Pere Vives 2 19/11/2019 18h a 21h CONVOCAT
Masquefa Institut de Masquefa 1 20/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Piera
Sta. Margarida de Montbuí Institut Montbui 1 22/10/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
El Pont de Vilomara i Rocafort
Manresa
Sallent
Sant Fruitós de Bages
Sant Joan de Vilatorrada
Santpedor
Suria
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Cambrils Edifici Municipal l’Estudi 2 13/11/2019 17.30h a 20.30h FET
Les Borges del Camp
Riudoms Escoles Velles 1 08/11/2019 17.30h a 20.30h FET
Miami (Mont-roig) Institut Miami 2 03/12/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Reus Institut Gabriel Ferrater 1 15/11/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Aldea
Bitem i Tivenys
Campredó Escola Port Rodó 1 17/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Deltebre Institut Deltebre 2 12/11/2019 17.30h a 20.30h FET
El Perelló Escola Jaume II 2 13/11/2019 18.30h a 21.30h FET
Tortosa Escola Ferreries 2 05/11/2019 17.30h a 20.30h FET
Xerta Escola Xerta 1 23/10/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Begur
Corçà
L’Estartit
La Bisbal d’Empordà Escola Joan Margarit 1 30/10/2019 17h a 20h FET
Palafrugell
Palamós
Sant Feliu de Guíxols
Verges
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Castelldefels Escola Els Pins 2 25/11/2019 16h a 19h CONVOCAT
Corbera de Llobregat Escola Cau de la Guineu 2 18/11/2019 17h a 20h FET
Cornellà de Llobregat Escola Suris 1 13/11/2019 17h a 20h FET
El Prat de Llobregat
Esparraguera Escola M.Déu de la Muntanya 2 23/10/2019 18h a 21h FET
Esplugues de Llobregat Escola Gras i Soler 1 16/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Gavà Escola Juan Salamero 2 11/11/2019 17.30h a 20.30h FET
La Palma de Cervelló
Martorell
Molins de Rei
Olesa de Montserrat
Sant Andreu de la Barca Escola Josep Pla 1 26/11/2019 16.30h a 19.30h CONVOCAT
Sant Boi de Llobregat Escola Parellada 1 29/10/2019 17h a 20h FET
Sant Feliu de Llobregat
Sant Just Desvern Escola Montserrat 1 06/11/2019 17h a 20h FET
Sant Vicenç dels Horts
Santa Coloma de Cervelló Institut Montpedrós 1 21/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Vallirana
Viladecans Casal de Montserratina 1 08/10/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Calafell centre cívic Montserrat Civit 1 23/10/2019 17.30h a 20.30h FET
El Vendrell Escola Pau Casals 2 14/01/2020 17.30h a 20.30h PENDENT
Llorenç del Penedès Escola Les Cometes 2 06/11/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Barcelona – Ciutat Vella Escola Àngel Baixeras 1 07/11/2019 17h a 20h FET
Barcelona – Eixample Institut Jaume Balmes 1 18/11/2019 17.30h a 20.30h FET
Barcelona – Gràcia Institut Secretari Coloma 1 03/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Barcelona – Nou Barris Escola Tomás Moro 1 28/10/2019 17h a 20h FET
Barcelona – Sant Andreu Escola Baró de Viver 1 08/10/2019 17h a 20h FET
Barcelona – Sant Martí Escola Provençals 1 22/10/2019 17h a 20h FET
Barcelona – Horta Guinardó Escola Coves d’en Cimany 1 21/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Badalona Escola Miguel Hernández 1 21/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Badalona Escola Gitanjali 1 13/11/2019 18.00h a 21.00h FET
Badalona Escola Les Ciències 1 04/12/2019 17h a 20h PENDENT
L’Hospitalet de Llobregat Escola Pau Sans 1 29/10/2019 17h a 20h FET
L’Hospitalet de Llobregat Escola Bernat Metge 1 28/10/2019 17h a 20h FET
L’Hospitalet de Llobregat Escola Provençana 1 09/10/2019 17h a 20h FET
L’Hospitalet de Llobregat Escola Pompeu Fabra 1 23/10/2019 17h a 20h FET
L’Hospitalet de Llobregat Institut Apel·les Mestres 1 06/11/2019 17h a 20h FET
L’Hospitalet de Llobregat Escola Patufet St. Jordi Francesc Batallé i Aragonés 1 12/11/2019 17h a 20h FET
L’Hospitalet de Llobregat Escola Charlie Rivel 1 26/11/2019 17h a 20h CONVOCAT
L’Hospitalet de Llobregat Escola La Marina 1 20/11/2019 17h a 20h CONVOCAT
Sant Adrià del Besos
Santa Coloma de Gramanet
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Berga Escola Sant Joan 1 29/10/2019 15h a 18h FET
Gironella Escola de Gironella 1 22/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Guardiola de Berguedà Escola Sant Llorenç 1 10/10/2019 17h a 20h FET
Vilada
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Bellver de Cerdanya Escola Mare De Déu De Talló 1 21/10/2019 18.00h a 21.00h FET
Puigcerdà Escola Llums del Nord 1 11/11/2019 10h a 13h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Montblanc Institut Martí l’Humà 2 12/11/2019 17.30h a 20.30h FET
Sarral
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Cubelles
Sant Pere de Ribes
Sitges
Vilanova i la Geltrú Escola Aragai 1 18/11/2019 17h a 20h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Juneda
La Granadella
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Argelaguer
Les Preses Escola  La Bobila 1 22/11/2019 17h a 20h CONVOCAT
Olot Escola Malagrida 1 04/12/2019 17.30h a 20.30h PENDENT
Sant Jaume de Lierca Escola Les Escomes 1 09/12/2019 17.15h a 20.15h PENDENT
Sant Joan les Fonts Escola Castanyer 1 07/11/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Cassà de la Selva
Celrà
Girona
Quart
Salt
Sarrià de Ter
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Arenys de Mar
Argentona
Canet de Mar
Dosrius
El Masnou Escola Rosa Sensat 1 21/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Malgrat de Mar
Mataró
Montgat
Pineda de Mar
Premià de Mar
Sant Vicenç de Montalt
Tordera Escola Ignasi Iglesias 1 2/12/2019 17h a 20h CONVOCAT
Vilassar de Mar
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Castellterçol IE Ramona Calvet 1 28/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Moià Escola Josep Orriols Roca 1 11/11/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Alcanar Institut Sòl de Riu 1 15/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Amposta Escola Soriano Montagut 2 22/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Sant Carles de la Ràpita Escola Carles III 1 14/11/2019 17.30h a 20.30h FET
Santa Bàrbara
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Albesa
Artesa de Segre Artesa de Segre 2 27/11/2019 19h a 21h CONVOCAT
Balaguer Escola Gaspar de Portolà 1 15/11/2019 18h a 21h FET
Bellcaire d’Urgell
Les Avellanes i Santa Linya Escola de les Avellanes 2 28/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Calldetenes Escola  Sant Marc 1 04/11/2019 17h a 20h FET
Centelles
Gurb
Manlleu Escola Quatre Vents 1 03/12/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Prats de Lluçanès
Roda de Ter Escola Emili Teixidor 1 20/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Sant Quirze de Besora Escola Segimon Comas 1 25/11/2019 17h a 20h CONVOCAT
St. Boi de Lluçanès Escola Aurora 1 21/11/2019 17h a 20h CONVOCAT
Tona Escola Era de Dalt 1 28/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Hostalets de Balenyà Escola Joan XXIII 1 14/11/2019 17.30h a 20.30h FET
Torelló Escola Vall de Ges 1 26/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Vic Escola La Sinia 1 12/11/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
La Pobla de Segur Escola Els Raiers 2 02/12/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Ribera Cardós
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Sort
Llavorsí Centre Cívic La Farga de Llavorsí 1 04/11/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Banyoles
Fontcoberta
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Mollerussa
Golmés
Torregrossa Biblioteca Maria Mercè Marçal 1 21/11/2019 18h a 21h CONVOCAT
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Cornudella
Falset Escola Antoni Vilanova 1 14/01/2020 17.30h a 20.30h PENDENT
La Bisbal de Falcet
La Vilella Baixa
Marçà
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Ascó Escola Sant Miquel Ascó 2 19/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Benissanet Casal Municipal 1 07/11/2019 17.30h a 20.30h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Campdevànol Escola Pirineu 1 16/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Camprodon
Ripoll
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Cervera
Guissona
Sant Ramon
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Alcarràs
Alguaire
Almenar Escola d’Almenar 1 22/11/2019 18h a 21h CONVOCAT
Lleida Escola Enric Fareny 1 13/11/2019 15:30h a 18:30h FET
Sarroca de Lleida
Seròs
Soses
Torrefarrera
Vilanova de la Barca
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Anglès Escola Pompeu Fabra 1 13/11/2019 17h a 20h FET
Blanes
Breda
Caldes de Malavella
Lloret de Mar
Santa Coloma de Farners
Sils
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Sant Llorenç de Morunys Escola Vall de Lord 1 20/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Solsona
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Altafulla
Constantí Escola Centcelles 1 28/10/2019 17.30h a 20.30h FET
El Morell Escola Ventura Gassol 2 22/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
La Pobla de Montornés
Salou
Tarragona Escola Cèsar August 1 25/10/2019 17.30h a 20.30h FET
Vila-seca
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Batea Institut Escola Portal Batea 1 24/01/2020 17.30h a 20.30h PENDENT
Gandesa
Horta de Sant Joan Casal Municipal 1 06/11/2019 15h a 18h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Agramunt Escola Macià Companys 2 27/11/2019 18h a 21h CONVOCAT
Tàrrega
Tornabous Sala Salvador Seguí – baixos – Ajuntament Tornabous 1 14/11/2019 18h a 21h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Naut Aran (Arties i Esa)
Vielha Escola Garona 1 18/11/2019 15.00h a 18.00h FET
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Badia del Vallès Escola La Jota 2 28/11/2019 9.30h a 12.30h CONVOCAT
Barberà del Vallès
Castellar del Vallès Escola Mestre Pla 1 16/10/2019 17h a 20h FET
Castellbisbal Escola Els Arenys 2 13/11/2019 17h a 20h FET
Cerdanyola del Vallès Escola Serraparera 2 03/12/2019 17h a 20h CONVOCAT
Montcada i Reixac Escola Elvira Cuyàs 2 25/10/2019 17h a 20h FET
Palau-Solità i Plegamans Escola Folch i Torres 2 27/11/2019 17h a 20h CONVOCAT
Polinyà Escola Pere Calders 2 20/11/2019 9.30h a 12.30h CONVOCAT
Ripollet Escola Anselm Clave 1 10/10/2019 17h a 20h FET
Rubí Escola 25 de setembre 2 06/11/2019 17h a 20h FET
Sabadell Institut Jonqueres 2 25/11/2019 17h a 20h CONVOCAT
Sabadell Escola Miguel Martí i Pol 2 19/11/2019 17h a 20h CONVOCAT
Sant Cugat del Vallès Escola Joan Maragall 1 21/10/2019 17h a 20h FET
Sant Quirze del Vallès Escola Taula Rodona 2 18/11/2019 18h a 21h FET
Sta. Perpètua de Mogoda Escola Santa Perpètua 2 15/11/2019 17h a 20h FET
Terrassa Escola Ponent 1 29/10/2019 17h a 20h FET
Terrassa Escola Font de l’Alba 2 05/11/2019 17h a 20h FET
Terrassa Escola França 1 07/11/2019 17h a 20h FET
Terrassa Escola Lanaspa 2 14/11/2019 17h a 20h FET
Vacarisses
LOCALITAT LLOC NIVELL DATA HORARI ESTAT
Caldes de Montbui
Cardedeu
Granollers
La Garriga
La Llagosta Escola Sagrada Familia 1 28/11/2019 17h a 20h CONVOCAT
Les Franqueses del Vallès
Llinars del Vallès
Martorelles
Mollet del Vallès
Montornès del Vallès Escola Sant Sadurni 2 26/11/2019 17.30h a 20.30h CONVOCAT
Parets del Vallès
Sant Celoni
Santa Eulàlia de Ronçana
Santa Maria de Palautordera